Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



TomeQ_22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Panowie mam problem a mianowicie od pewnego czasu strasznie drga mi drążek zmiany biegów na początku leciutkie drgania tylko przy mocnym dodaniu gazu ale teraz przy normalnej jeździe na niskich obrotach mniej drga aż szkoda samochodu bo cały czas mule go na niskich obrotach , i teraz przy normalnej jeździe mocne drgania hmmm i tak myślę co to może być czy na wale napędowym może tłumik drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę się do tego jak tylko odpale samochód bo ostatnio pękł mi pasek od alternatora i ta guma wkręciła się miedzy czujnik położenia wału i koło zamachowe ąż czujnik mi zgniotło i urwało dorwałem inny czujnik co prawda lekko stuknienty ale zawiozłem do mechanika podpioł założył i działał przez ok 2 dni potem znów to samo dorwałem następny czujnik podpinam to samo ale jak zmieniałem pasek od alternatora to musiałem wyciągnąć rówierz pasek od pompy wodnej i włożyłem do zpowrotem i nie wiem czy tam przypadkiem na kole pasowym nie powinna byc zbierzność z kreską na obudowie i dlatego też może nie odpala bo chyba przez 2 dni nie zepsół się czujnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie. Wziąłem samochód na warsztat i okazało się że tłumik drgań skrętnych był "ułamany do połowy" no cóż założyłem nowy i elegancko hmm około 4000 km zrobiłem ale znów drga zastanawiam się czy może dlatego że wał napędowy jest źle wyważony i dlatego ten problem co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...