Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW e34 525 24v Problem ? gaśnie ? muli ?


///M3

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej wiecej jak w temacie panowie... problem zaczol sie jak by wyskoczyl zza krzaków zgasilem za 20 min odpaliłem i od razu zgasła... okej .. jeszcze raz odpalam... gaśnie.. okej odpalam utrzymujac noga obroty lekko nierowną prace słysze.. ale coz.. jakos do domu trzeba dojechac wiec jedynka iiiiii ???? nie ma siły ? nie chce ruszyc zero mocy dopiero przy 2 tyś obr jedzie tak jak trzeba.. co jej jest ?? świece ?? przewody WN ?? tak w ogole ile moga przewody WN do niej kosztowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zauwazyłem ze są cewki :] kompletnie nie potrafie wytłumaczyc co sie jej moglo stac.. dzis sprawdzałem dokładnie zachowanie samochodu wiec jest tak obroty zaczely lekko falowac mimo ze nie falowały.. samochod nie rusza ani nie jedzie gdy nie ma okolo 2500obr powyzej tej wartosci startuje przyspiesza jedzie tak jak trza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli byłoby coś z układem zapłonowym to silnik by nie równo chodził, a z tego co piszesz to tak się nie dzieję,

ja bym zaczął od sprawdzenia:

- szczelności gumy między przepływką a kolektorem (+ ogólnie czy jakaś "rurka" nie wisi),

- sprawdzenia i ewentualnej wymiany filtrów powietrza i paliwa,

a potem można się bawić w grubsze rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest dla mnie dziwna usterka.. auto rusza od 3 tyś obr ? faluja obroty i to wszystko stało sie nagle ? poprostu spadło z nieba doslownie wszystko bylo super zgasilem za 30 min juz odpalila z problemami.. szczerze... nigdy sie nie spotkałem z takim przypadkiem czy to moze byc cos z elektryka silnika czy cos w tym stylu ? dodam ze w przerwie 30 min kiedy wlasnie stala pokropił deszcz wiec co wilgosc ? zimą tez byla wilgoc i wszystko bylo git majonez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...