Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Lijo

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!!

Natknąłem się na ciekawe fotki BMW które przeszło tuning wykonany przez firmę, jakże szacowną, ALPINE.

Jestem pod ogromnym wrażeniem!!

Heh. Jakby filmowy "Alien" przejął produkcję BMW to mogło by ono tak wyglądać ;)

Bmw-Amazing-Tuning-1.jpg

Bmw-Amazing-Tuning-2.jpg

Bmw-Amazing-Tuning-3.jpg

Bmw-Amazing-Tuning-4.jpg

Link do źródła jest tutaj:

http://www.bmwtuningpic.com/amazing-tuning/amazing-tuning-alpine-bmw-sinister-6.htm

P.S.

Regularnie śledzę wątek "wiejski tuning" i może wykorzystujmy ten żeby wrzucać dla odmiany ciekawe projekty BMW?

Bmw-Amazing-Tuning-1.jpg

Bmw-Amazing-Tuning-2.jpg

Bmw-Amazing-Tuning-3.jpg

Bmw-Amazing-Tuning-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale bądźmy szczerzy gdyby nie te aerografy na całej budzie to ten demo car nadawałby się jedynie do wiejskiego tuningu ..... dziwię się że Alpina cos takiego wyprodukowała , jak dla mnie japońska kaszanka :drunk: może po kilku głębszych jakoś by mi bardziej przypadła do gustu , na trzeźwo ni chu chu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec po Twoim poscie z niedowierzaniem pomyslalem, ze to jakas Alpina nowa, dopiero pozniej po glebokim doczytaniu uspokoilem sie, ze to demo car Alpine'a ;)

Hehe dobra koniec z browarami na dzisiaj , bo ja tam wyczytałem że to Alpina wyprodukowała :lol: :drunk: co nie zmienia faktu że to i tak wygląda jak ***** w betoniarce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Racja.

Ale z drugiej strony popatrz na sam pomysł.

Wizjonerskie projekty mają to do siebie że mogą się nie podobać. Racja.

W sumie z zewnątrz nie zrobiło na mnie wrażenia. Ale kokpit i konsola jest dla mnie MEGA Fajna i nie wierzę że Ci się nawet trochę nie podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz na to:

dodaj +/- 15-20 lat i jesteśmy na miejscu :wink:

To jest auto koncepcyjne itp.

Moi Rodzice jeżdżą Renault Megane II, którego CONCEPT powstał na początku lat 80 jako szkic. Produkcję rozpoczęto w 2002 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 20 lat robi swoje ;)

Chodzi też o promowanie lub też bardziej sprawdzanie nowych pomysłów. Jeżeli Taka firma robi coś takiego to znaczy że próbują. To nie jest żaden standard - CONCEPT - AMAZING <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kokpit i konsola jest dla mnie MEGA Fajna i nie wierzę że Ci się nawet trochę nie podoba

Jako demo-car spoko może być , różne cuda juz widziałem i ten akurat nie bardzo odbiega standardów pojazdów budowanych tylko do tego zeby ludzie sobie pstrykali zdjęcia obok niego :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...